• Глава МИД Латвии увидел готовность России идти на уступки

    Министр иностранных дел Латвии Эдгарс Ринкевичс считает, что готовность России договориться о снижении напряжения в Украине растет.Об этом сообщает "Немецкая волна" со ссылкой на Reuters."Появилось своего рода окно, которым мы можем воспользоваться", - сказал Ринкевичс. В следующий понедельник он планирует встретиться со своим российским коллегой Сергеем Лавровым. С начала года Латвия председательствует в Совете ЕС.Среди причин, которые могут побудить Россию к изменению своих позиций, латвийский министр называет последствия падения цен на нефть и экономические санкции Запада против Москвы. "Они действительно хотят ослабления санкций", - подчеркнул Ринкевичс.

    Опубликовано 08.01.2015 07:58 Подробнее ...

Битва за волонтерські гроші розколола вінницьких майданівців

Нещодавно на сторінці у мережі фейсбук «Громада Вінниччини» з’явилось повідомлення: - Нарешті активісти почали прозрівати, щодо своїх колег, які насправді є провокаторами, скоріш за все російських спецслужб. Так відома неадкватка та громадянка Польщі! Таїса Гайда нещодавно розповсюдила в соцмережах дезу, щодо неякісних пластин до бронежилетів Краснянського заводу. І як завжи закликала всіх бити, викидувати, звільняти і т д. Насправді ж, ще за декілька днів тому, вона розраховувала непогано нажитись на цих же бронежилетах. І навіть у фб запропонувала свої посередницькі послуги, щодо виготовлення броників з того ж Краснянського заводу. Ціну запропонувала 1250 грн, тоді як для Благодійного Фонду "Без кордонів" ці ж броніки виходять по 950 грн!!!

Невідомо,що сталось, напевно директор заводу не пішов на якісь темні оборудки з аферисткою? Є інформація, що за її ініціативи планується рейдерське захоплення заводу, за допомоги обдуреної Самооборони. На заклики до захоплення будівлі ОДА, пан начальник УМВС так і не реагує,чому?

Це повідомлення стосується відомої вінницької активістки Таїси Гайди, яка в останній час занадто активізувалася. Не дивно, адже грошові потоки з населення закінчуються, тож залишається лишень відпрацьовувати політичні замовлення.
Очевидно, що Гайда працює на команду справжніх керманичів обласної ради, яка тримає у руках не тільки активістів на кшталт Таїси, але й голову облради Сергія Свитка. У вороги Гайді призначили вінницького губернатора Анатолія Оліника та його команду. Саме Олійник налагодив виробництво бронежилетів для українських військових на базі Краснянського заводу. Саме його Гайда звинувачує у нечистих оборудках, намагаючись продати ці самі бронежилети на триста гривень за одиницю дорожче.
Ось повідомлення самої Таїси Гайди у соціальній мережі:
- Щодо бронежилетів, які виготовляють у нас у Вінницькій області. Є пропозиція, ми знаємо де купити пластини, де купити разгрузку під бронежилет і ще там потрібна спіціальна прокладка "демпфер". Вартість пластин була 650 грн, зараз кажуть буде трохи більша ціна (кажуть змінили постачальника) . Виробник СП "Краснянське СП "Агромаш" тел 0435523125. Далі сам чохол , завтра виставлю фото зразків і ціни і ще демпфер окремо.. Пропоную визначити якийсь відсоток для іногородніх нам на бензин, щоб ми могли в Красному забрати, з*їздити на полігон і простріляти пластини. Орієнтовна ціна близько 1200 грн. Якщо є бажаючі поволонтерити своїм авто зі своїм бензином, тому є можливість без % на бензин
В результаті, план заробітку є, залишилось тільки його реалізувати. Для цього Гайда дістає з кишені стару сопілку і повторює стару пісню про те, що бронежилети погані та прострілюються.
Ось ще одне повідомлення зі строінки Гайди, зачин процесу віджиму заводу:
- Вони ідуть під кулі та гради. Ми віддаємо останнє, щоб їх вдіти-взути-вбровати. Наші діти мріють про самокат, а натомість ми купляємо бронежилет. Хлопці ідуть в бій і знають, що на них броня... Ми ставимо "галочку" , що ще для когось бронік вже є і беремося до наступного. А в цей час якісь суки найобують нас всіх. Ось подивіться яку "якісну" броню роблять наші земляки. З 6 відстріляних пластин тільки ОДНА тримає!!! 1 з 6. Це блядь що таке??? Краще вам в цю мить вже або здохнути, або бігом підготувати до віжданиаження нормальні пластини на заміну. Суки в вас дуже мало часу.
Гайда збирає під цю музику купку вічних революціонерів, яким байдуже про ти кого, аби протестувати і їде на завод, влаштовує там спектакль. Вона сама це описує на своїй сторінці так:
- Сьогодні разом з представниками Самооборони, Правого Сектору реально цілий день провели в Красному , де роблять пластини до бронежилетів, з яких більша частина прострілюється. Така собі вінницька рулетка, керівництво каже у нас немає чим і де стріляти , тому беріть і шукайте самі. Після дзвінка, що там усю ніч клепали пластини, ми приїхали пересвідчитись, що дійсно цех по виробництву плугів працював на повну потужність, без дотримання технології, бо ж велике замовлення. Нас не пустили, ми повернулись у Вінницю, написали заяву в міліцію. Потім повернулись у районний центр і уже разом з начальником районної міліції, оперативно-слідчою групою та журналістами зайшли на територію заводу, там було нових наклепаних пластин шт 300. Вилучили зразки для експертизи, уже о 9 вечора ми з Оленкою уже поїхали додому, хлопці ще залишились, Самооборона Тиврова повідомила, що ще місяць тому попередила голову Тивровської адміністрації, що бронежилети - неякісні, але , кажуть, він наказав їм мовчати. Кажуть, що зразок простріленого броніка у голови в кабінеті, то зараз там проходять оперативно-слідчі дії. Прийшов директор заводу, !!!! не власник і каже :"Слава Богу, що усе закінчилось і мені більше не потрібно цього буде робити".
Хоч Гайда і зробила зі спектаклю свою перемогу, проте направду,ніхто ні на які поступки аферистці не пішов. Більше того, її ж колеги, громадські активісти, заперечують ту інформацію, що оприлюднила Гайда. Анатолій Банах, майданівець із Шаргороду, член Люстраційного комітету пише:
- Щойно говорив із колишнім своїм однокурсником добровольцем Вадимом Остапчуком, якому нещодавно з друзями відправляли спорядження. Розповідає, що перевіряли наші бронепластини із с.Красного - 7,62 мм кулемет Калашникова на відстані 60м зробив лише вм"ятину! То в мене вже трохи відлягло, бо друзі дзвонили-переживали в зв"язку із недавнім скандалом навколо тиврівських бронепластин...
Тож, афера у Таїси Гайди із заробітком в 300 гривень на кожному бронежилеті не вигоріла. Від того й активність проти керівника підприємства?
Але невгамовна активістка замість того, щоб тихесенько сісти у човен і поплисти подалі від бурі, починає погрожувати не тільки губернатору, але й керівнику вінницької областної міліції:
- Житомир таки домігся свого: антимайданівець - міліціянт таки написав рапорт. Ну що чекаємо гастролера в нашому місті. Шини, ручку та папір уже приготували. Ну хто "смєлий, рискнет здоровьєм"змінити у нас очільника УМВС?
Скільки часу ще терпіти вінничанам терористичні вихідки навіженої Гайди, невідомо. Сподіваємось, громада та відповідні органи (в тому числі і медичні) оцінять цю інформацію та зроблять висновки та перевірки законності та адекватності її дій.

Вход

Меню пользователя

 

Досье и компромат