• Глава МИД Латвии увидел готовность России идти на уступки

    Министр иностранных дел Латвии Эдгарс Ринкевичс считает, что готовность России договориться о снижении напряжения в Украине растет.Об этом сообщает "Немецкая волна" со ссылкой на Reuters."Появилось своего рода окно, которым мы можем воспользоваться", - сказал Ринкевичс. В следующий понедельник он планирует встретиться со своим российским коллегой Сергеем Лавровым. С начала года Латвия председательствует в Совете ЕС.Среди причин, которые могут побудить Россию к изменению своих позиций, латвийский министр называет последствия падения цен на нефть и экономические санкции Запада против Москвы. "Они действительно хотят ослабления санкций", - подчеркнул Ринкевичс.

    Опубликовано 08.01.2015 07:58 Подробнее ...

У Вінниці відбулось засідання госпітальної ради

Об этом сообщает ukr-potting.in.ua со ссылкой на СМИ.Про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них сьогодні говорили на засіданні госпітальної ради. У межах реформи Вінниця увійшла до найбільшого округу в області – Північного. А це майже один мільйон мешканців.Нам необхідно досить збалансовано відпрацювати цю ситуацію щодо надання медичних послуг населенню і саме головне оптимізація. Але це не просто скорочення, щоб дійсно оптимізація відбувалася належним чином з точки зору якості самої послуги. І щоб не було, як то кажуть, дублювання тих чи інших функцій. Я розумію, що такі питання потрібно вирішувати в комплексі і в тому числі з розвитком інфраструктури в регіоні, але дорогу осилить той, хто іде”, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов

Представники госпітальної ради приїхали до Вінниці, аби детальніше ознайомитися з чотирма лікувальними закладами міста, що надаватимуть спеціалізовану та екстрену медичну допомогу у межах Північного госпітального округу: клінічною лікарнею №1, Центром матері та дитини, лікарнею швидкої допомоги та кардіоцентром.
Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/u-vinnici-vidbulos-zasidannya-gospitalnoї-radi/”

Вход

Меню пользователя

 

Досье и компромат