• Глава МИД Латвии увидел готовность России идти на уступки

    Министр иностранных дел Латвии Эдгарс Ринкевичс считает, что готовность России договориться о снижении напряжения в Украине растет.Об этом сообщает "Немецкая волна" со ссылкой на Reuters."Появилось своего рода окно, которым мы можем воспользоваться", - сказал Ринкевичс. В следующий понедельник он планирует встретиться со своим российским коллегой Сергеем Лавровым. С начала года Латвия председательствует в Совете ЕС.Среди причин, которые могут побудить Россию к изменению своих позиций, латвийский министр называет последствия падения цен на нефть и экономические санкции Запада против Москвы. "Они действительно хотят ослабления санкций", - подчеркнул Ринкевичс.

    Опубликовано 08.01.2015 07:58 Подробнее ...

У Яворівському районі відбувся етнофестиваль "Яворівська бавниця"

У неділю, 7 липня, у Яворівському національному природному парку, на території відпочинкового осередку "Верещиця", відбувся традиційний етнофестиваль "Яворівська бавниця". Про це проінформували у прес-службі ЛОДА.

У Яворівському районі відбувся етнофестиваль "Яворівська бавниця"


Фестиваль організували з нагоди відзначення Дня працівника природно-заповідного фонду та 21-річчя створення Яворівського національного природного парку. Метою заходу збереження та примноження українських традицій, звичаїв та обрядів Яворівського району. Об этом сообщает newsone.in.ua со ссылкой на СМИ.


Свято супроводжувалося виступами народних колективів Яворівського району, різноманітними майстеркласами, серед яких плетіння купальних віночків, відбулася виставка "Яворівська бавниця", та переспіви біля ватри.


Довідково:


Бавниця – частина жіночого головного убору, яку пов’язували стрічкою кругом голови під хустину. Вишивка на бавниці заслуговує детального опису, позаяк вона увійшла в етнографічну літературу як "славна Яворівка", це окремий тип узору, яка ніколи не повторювалась на інших частинах одягу. В ХХ ст. мистецтвознавці вивчали Яворівські бавниці, їх експонували на виставках, описували в літературі як своєрідний убір і неповторний вид Яворівської вишивки.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_yavorivskomu_rayoni_vidbuvsya_etnofestyval_yavorivska_bavnytsya_320661.html”

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/akcent/domains/kompromatu.com/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

Досье и компромат