• Глава МИД Латвии увидел готовность России идти на уступки

    Министр иностранных дел Латвии Эдгарс Ринкевичс считает, что готовность России договориться о снижении напряжения в Украине растет.Об этом сообщает "Немецкая волна" со ссылкой на Reuters."Появилось своего рода окно, которым мы можем воспользоваться", - сказал Ринкевичс. В следующий понедельник он планирует встретиться со своим российским коллегой Сергеем Лавровым. С начала года Латвия председательствует в Совете ЕС.Среди причин, которые могут побудить Россию к изменению своих позиций, латвийский министр называет последствия падения цен на нефть и экономические санкции Запада против Москвы. "Они действительно хотят ослабления санкций", - подчеркнул Ринкевичс.

    Опубликовано 08.01.2015 07:58 Подробнее ...

Британським урядовцям до 31 жовтня заборонили відпустки

Британським урядовцям до 31 жовтня заборонили відпустки
Едді Лістер, один з помічників британського прем’єр-міністра Боріса Джонсона, розіслав на електронну пошту спеціальних радників у четвер увечері листа Об этом сообщает gazzeta.in.ua со ссылкой на СМИ.


Всі спеціальні радники уряду Великої Британії скасують свою літню відпустку на тлі посилення Даунінг-стріт підготовки до «жорсткого» виходу з ЄС.


Про це повідомляє Politico.


Едді Лістер, один з помічників британського прем’єр-міністра Боріса Джонсона, розіслав на електронну пошту спеціальних радників у четвер увечері листа, у якому оголосив, що всі щорічні відпустки скасовуються до 31 жовтня – дня, коли Джонсон пообіцяв вийти з ЄС.


Ті, хто вже здійснив бронювання відповідно до своїх планів, отримають компенсацію за витрачені кошти.


За словами джерел у британському уряді, більшість високопоставлених чиновників вже скасували свої плани на відпустку.


«Це серйозний час для країни. Ми всі неймовірно привілейовані мати ці робочі місця, тому ми повинні спокійно йти далі», — сказав один з чиновників.


Як відомо, прем’єр-міністр Великої Британії Боріс Джонсон готовий вивести країну з ЄС 31 жовтня — незалежно від того, чи буде досягнута домовленість про угоду про Brexit.


Нагадаємо, Джонсон закликав депутатів підтримати Brexit 31 жовтня, заявивши, що вони пообіцяли виконати висловлену в 2016 році волю країни.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/britanskim-uryadovcyam-do-31-zhovtnya-zaboronili-vidpustki--616804.html”

Вход

Меню пользователя

 

Досье и компромат