• Глава МИД Латвии увидел готовность России идти на уступки

    Министр иностранных дел Латвии Эдгарс Ринкевичс считает, что готовность России договориться о снижении напряжения в Украине растет.Об этом сообщает "Немецкая волна" со ссылкой на Reuters."Появилось своего рода окно, которым мы можем воспользоваться", - сказал Ринкевичс. В следующий понедельник он планирует встретиться со своим российским коллегой Сергеем Лавровым. С начала года Латвия председательствует в Совете ЕС.Среди причин, которые могут побудить Россию к изменению своих позиций, латвийский министр называет последствия падения цен на нефть и экономические санкции Запада против Москвы. "Они действительно хотят ослабления санкций", - подчеркнул Ринкевичс.

    Опубликовано 08.01.2015 07:58 Подробнее ...

Звільнений моряк Попов розповів, як в "Лефортово" зробив гантелі з пляшок, майки та журналу


Звільнений з російського полону моряк Сергій Попов поділився розповіддю про свої будні у московському СІЗО "Лефортово"

Про це пише УНІАН. Об этом сообщает insolvent.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Камера була розміром приблизно 2 на 4 метри, і все що ми могли: покачати прес, повіджиматися від підлоги і зробили гантелі. Набрали в кілька півлітрових пляшок воду, упакували в майки, зашили. Ручку зробили з журналу, склеєну етикеткою від шампуню", — розповів Попов.

За словами моряками, прокидалися вони о 6-й ранку, заправляли ліжко, пили з сусідом чай з бутербродами. Годині об 11 починали займатися спортом.

"Позаймались спортом — обід. Потім лягали дивитися телевізор або слухати радіо. Найбільше подобалася радіостанція, на якій кожні півгодини оголошували час. Я стежив за новинами, нехай вони і російські, але якийсь вектор, що відбувається можна було зрозуміти. Прочитав все Стівена Кінга, всі 50 книг, що були в бібліотеці", — додав він.

Нагадаємо, що Попова звільнили з полону РФ в рамках обміну полоненими за формулою "35 на 35".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/10/zvilnenyy_moryak_popov_rozpoviv_yak_v_quotlefortovoquot_zrobyv_ganteli_z_plyashok_mayky_ta_zhurnalu”

Вход

Меню пользователя

 

Досье и компромат