• Глава МИД Латвии увидел готовность России идти на уступки

    Министр иностранных дел Латвии Эдгарс Ринкевичс считает, что готовность России договориться о снижении напряжения в Украине растет.Об этом сообщает "Немецкая волна" со ссылкой на Reuters."Появилось своего рода окно, которым мы можем воспользоваться", - сказал Ринкевичс. В следующий понедельник он планирует встретиться со своим российским коллегой Сергеем Лавровым. С начала года Латвия председательствует в Совете ЕС.Среди причин, которые могут побудить Россию к изменению своих позиций, латвийский министр называет последствия падения цен на нефть и экономические санкции Запада против Москвы. "Они действительно хотят ослабления санкций", - подчеркнул Ринкевичс.

    Опубликовано 08.01.2015 07:58 Подробнее ...

Вінницькі аграрії протестуватимуть проти скасування мораторію на землю (ФОТО)

У Вінниці місцеві аграрії надішлють лист до Президента України та Кабінету Міністрів, щоб вони не дозволили іноземцям купувати українські землі. Крім цього, домовилися влаштувати акцію протесту "Ні – продажу землі" у Києві, повідомляє Vlasno.info. Об этом сообщает timeread.in.ua со ссылкой на СМИ.


Як повідомляє голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков, коли в Україні триває війна, політики не повинні продавати українські землі:


– Якщо зараз депутати скасують мораторій на землю, тобто, вільний ринок кожному, то революція неминуча. Кажуть, якщо ми приймемо таке рішення, то Україна розквіте, насправді – ні. Інститут аграрної економіки розрахував, що при продажу землі впродовж 10 років український бюджет отримає у два рази менше, ніж при оренді.


moratorij-vinn-agrarii- 2


moratorij-vinn-agrarii- 3


moratorij-vinn-agrarii- 4


moratorij-vinn-agrarii- 5


moratorij-vinn-agrarii- 7


moratorij-vinn-agrarii- 8


Заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук наголошує, що поки не буде проведено адекватної земельної реформи, доти Україна не буде продавати землю:


– Поки ми збираємося з вами на форуми та обласні засідання, законопроект щодо мораторію уже готується. Ми повинні провести загальні всеукраїнські збори та разом зі всією Україною вийти на акцію протесту, щоб показати політикам, що ми не згодні із їх законами. Наше завдання – донести правильний меседж до Президента України.


moratorij-vinn-agrarii- 9


Аграрій із села Чернявка Оратівського району Вінницької області Іван Любарський каже:


– Ми з місцевими аграріями в Оратівському районі зібрали близько 330 підписів до Президента, щоб він не дозволив депутатам продавати землю іноземцям. Цих підписів замало, тому ми повинні з усією країною об’єднатися, щоб власниками наших земель не стали іноземці.


moratorij-vinn-agrarii- 10


На зібранні вінницькі аграрії вирішили влаштувати акцію протесту "Ні – продажу землі", яка пройде у Києві. Також разом підготують звернення із підписами щодо заборони продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям та продажу земель сільськогосподарського призначення у державну та комунальну власність. Мовляв, держава повинна продавати пайові землі лише через земельний банк.


moratorij-vinn-agrarii- 1


Читайте також: Вінничани можуть безкоштовно вакцинувати домашніх улюбленців від сказу.Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.


Фото: Наталя Притуляк, agropolit.com


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/gromada/protesti/item/31769-moratorii”

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/akcent/domains/kompromatu.com/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

Досье и компромат